Vasárnap jöhet az utolsó edzőmeccs

Az ugyancsak NB III-as Kelent fogadjuk a tavaszi szezon előtti főpróbán.

Egy kemény egy hónap elérkeztünk a téli időszak utolsó előkészületi mérkőzéséhez. Vasárnap hazai környezetben tartjuk meg a tavaszi bajnoki folytatás előtti főpróbát, 13 órás kezdéssel a szintén harmadosztályú, Kelen csapatát fogadjuk a Kövi Pál Sportközpontban.

Vendégeink újoncként a 9. helyet birtokolva vonulhattak téli szünetre az említett mezőnyben. Ez idáig 7-7 győzelem és vereség mellett 6 döntetlent, illetve 25:28-as gólkülönbséget könyvelhettek el az idény már lepergő részében.

Nekünk ez lesz a negyedik, egyben pedig az utolsó gyakorló meccsünk az NB III Közép-csoportjának még előttünk álló részét megelőzően. Szépen lassan mindenki csatasorba állhat, és amennyiben nem lesznek újabb hiányzóink, talán éppen kiegyenesedhetünk a Paks II elleni összecsapásunk előtt, ahol végre pontokért mehet a küzdelem. Addig is azonban, vár még ránk egy újabb hasznosnak ígérkező fellépés, ahol tovább hangolhatunk.